LOJİSTİK

Şirket kuruluşundan bu zamana kadar Türkiye’de en güçlü olduğu aktiviteler çabuk servisi ile kara nakliye taşımacılığı ve gümrük servisleridir. Misyonumuz, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi servisi sağlamaktır.

HİZMET KALİTESİ – MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ – GÜVENİLİRLİK – TAM ZAMANLILIK

TAŞIMACILIK ve LOJİSTİK Firmamız Yurtiçi ve Yurtdışı taşımacılık hizmetleri vererek gün geçtikce artan şuana kadar oluşmuş 100’ün üzerinde TIR, 80 Adet Kamyon ve 40 Adet Kamyonet potensiyeliyle dünyanın her yerine hizmet götürmektedir. Firmamız grupaj, karayolu taşımacılığı ve özel ekspres teslimat hizmetlerini güç birliği ile kolay bir şekilde yerine getirerek büyümeye devam etmektedir. Yönetim Kurulu Başkanı DAVUT YÜCE

İNCESU LOJİSTİK

Firmamız deneyimli ve tecrübeli kişilerden oluşmuş tüm Taşımacılık ve Lojistik departmanlarındaki müşteri temsilcilerimiz, müşterilerimizin tüm ithalat ve ihracat alanındaki taşımacılık hizmetlerini yükleyici / alıcı arasındaki bağlantıyı düzenli olarak sağlamakta ve taşıma aşamasında ortaya çıkabilecek olan her türlü aksaklığın çözülmesinde kendilerini siz müşterilerimizin ortağı gibi görüp,bu vizyon çerçevesinde hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Deneyimli ve uzman kişilerle birlikte çalışmakta ve tüm dünya üzerindeki yüklemeleriniz için forwarding servisi teklif etmektedir.

Twist Lock (Konteyner Kilidi) Nedir? Konteyneri aracın römorkunun şasesine kilitleyen düzeneğin adıdır. Avrupa’da konteyner taşıması yapmak isteyen araçlar için zorunludur.

R Yetki Belgeleri Nelerdir? R Yetki belgesi: Ticari amaçla yurtiçi ve uluslararasinda tasima isleri organizatörlügü yapacak tüzel kisilere verilir.Taşımanin sekline göre asagidaki türlere ayrilir. R1 Yetki belgesi: Yurtiçi tasima işleri organizatörlügü yapacaklara verilir. R2 Yetki belgesi: Uluslararasi tasima isleri organizatörlügü yapacaklara verilir.

K Yetki Belgeleri Nelerdir?

Ticari amaçla taşımacılık yapanlar ve nakliyat faturası kesen şahıs ve firmalar K-1 yetki belgesi alacaklardır.Kendi malını taşıyan firmalar K-2 yetki belgesi alacaklardır. Ev ve ofis taşımacılığı yapacak olanlar K-3 yetki belgesi alacaklardır.

C1 – C2 – C3 Belgeleri Nelerdir?

C Yetki Belgesi : Ticari amaçla uluslararası eşya taşımacılığı yapacak gerçek ve tüzel kişilere verilir. Taşımanın şekline göre aşağıdaki türlere ayrilir.

C1 Yetki Belgesi: Yetki belgesi sahibinin kendi adına ticari olarak kayıt ve tescil edilmiş taşıt veya taşıtlarla, sadece kendi esas iştigal konusu ile ilgili esya taşımacılığı yapacak ve ticari maksatla taşımacılık yapmayacaklara,

C2 Yetki Belgesi: Belirli bir zaman tarifesine göre ve/veya belirli bir zaman tarifesine uymaksızın eşya durumuna göre sefer düzenleyerek taşıma yapacaklara,

C3 Yetki Belgesi : Ev ve büro eşyası taşıması yapacaklara, verilir.

TAŞIMACILIK ve LOJİSTİK Firmamız Yurtiçi ve Yurtdışı taşımacılık hizmetleri vererek gün geçtikce artan şuana kadar oluşmuş 100’ün üzerinde TIR, 80 Adet Kamyon ve 40 Adet Kamyonet potensiyeliyle dünyanın her yerine hizmet götürmektedir. Firmamız grupaj, karayolu taşımacılığı ve özel ekspres teslimat hizmetlerini güç birliği ile kolay bir şekilde yerine getirerek büyümeye devam etmektedir.

Yönetim Kurulu Başkanı

DAVUT YÜCE